<meta name="google-site-verification" content="oMDkg5obKHSPASHkBZ0hJStNeLhWW6IMqB8P4KU74f8" />

דיגיטל זה יותר מעיצוב, ואני פשוט עושה את כל זה.

עם נסיון רב בפרסום ורקורד כמעצב מותגים מובילים אני מציע כיום פיתוח מותגים חדשים בתהליך המשלב גיבוש ארכיטקטורה ואסטרטגיית מותג, יצירת גישה קריאטיבית ופיתוח אמצעים למיתוג ושיווק בדיגיטל.

זאת הזדמנות לבנות מותג חדש בתהליך המשלב ניסיון, כישרון ויכולת תגובה שהיו זמינים רק למותגים הגדולים.

<script>

  (function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){

  (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o),

  m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m)

  })(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga');

 

  ga('create', 'UA-32506582-1', 'uzimichaeli.com');

  ga('send', 'pageview');

 

</script>

1/3

מיתוג עכשיו

הרעיון הוא לאפשר למותגים חדשים מיתוג עסקי בתהליך מדוייק ומוקפד המגיב ובזמן מסירה קצר. האיזון בין תכנון, חשיבה יצירתית עדכנית וזמן תגובה מהיר הופך את העבודה איתי לאטרקטיבית עבור עסקים המעוניינים לצאת בטווח זמן קצר לדרך.

 

 

יצירתיות

היתרון הבולט בעבודה איתי הוא מיקוד ודיוק בהבנת המשימה, דבר שמגיע אחר הרבה שנות נסיון. האיזון בין משמעת, חשיבה יצירתית טריה וזמן אספקה ​​מהיר הוא נדיר, והפך את היצירתיות שלי למבוקשת. עם זאת אני נמצא בתהליך של מחקר מתמיד בתחומי הטכנולוגיה וזה מדליק ומסקרן אותי מה יביא איתו המחר.

 

 

השירותים שלי

כל מיתוג, קמפיין או לוגו שאני יוצר נוצר בהקפדה ויחס אישי ומתוך שליחות לעשות דבר מה נהדר גם היום, תוך התעמקות ויצירה מקורית ונטולת גבולות. השאיפה שלי היא לתת ללקוחות תוצאה מצויינת המתאפשרת בתוך לוחות הזמנים.

 

 

נסיון נסיון נסיון

יצירת מוצרים ומותגים, רעיונות למיזמים ותכניות שיווק הן החומר היצירתי בו אני מתמחה ומבלי לתחום זאת במדיה או קהל מסויים, תודות לנסיון מצטבר והעובדה שפגשתי כל תחום צרכנות הרבה יותר מפעם אחת. בשיטת העבודה שפיתחתי משולבים מומחים בעלי נסיון, המאפשרים לי ליישם חדשנות בכל צורה וגודל בדיגיטל ובעולם האמיתי ללא מגבלות או לקיחת סיכון.

 

ֿֿ

 

תהליך מיתוג

התהליך שלי בוחן תוך זמן קצר את מירב ההזדמנויות למסרים ייחודיים במותג ומפתח אותם למושגים שונים, בשלב הבא אהפוך אותם לתובנות הניתנות לבדיקה. היכולת לראות אסטרטגיה בשלב מוקדם ולעורר אותה לחיים עוזרת לבחור את דרך הפעולה הטובה ביותר ואיתה להמשיך.

 

 

חדשנות

יצירת מוצרים ייחודיים, רעיונות לקידום מכירות, שירותים ותוכניות שיווק הן אוויר לנשימה עבורי במשך הרבה שנים. לא משנה הדמוגרפיה, הפרמטרים או הנושא שעל פרק, התהליכים יכולים להיות מיושמים על אתגרי חדשנות בתהליכי מיתוג בכל צורה וגודל ובזמן תגובה מירבי.

 

 

מיתוג דיגיטלי

פתרונות מיתוג דיגיטלי דורשים חלקים שווים של היגיון, קריאות ואסתטיקה לחיזוק המותג. משלבי אפיון המותג ועד לעדכון וההתאמה השוטפת ברשת, אני אעבוד כדי להפוך את המותג שלך לבולט כפי שאני עושה במשך הרבה שנים עם מותגים שונים, רובם מובילי הקטגוריה.

 

 

שמות למותגים

באמצעות תהליך סיעור מוחות ומפגש יצירתי בין אנשים מתחומים שונים, בשילוב משאבים דיגיטליים ונסיון, אני מסוגל לתת שמות חדשניים לחברות ומותגים באופן מיוחד שישאיר רושם ראשוני רב. בתהליך בחירת שמות קיימים שיקולים רבים והם לב ליבו של תהליך מיתוג עסקי, עם זאת באמצעות מפגשים ממוקדים ובתהליך של ניפוי והתאמה אישית ללקוח, אני יוצר שמות שיותירו סימן בטווח זמן שלא אורך יותר ממספר שבועות.

 

 

זהות מותג

יצירת מיתוג עסקי מוצלח הוא יותר מסתם לוגו היפסטרי ופונט אופנתי. אז לפני שאני בכלל פונה לשלבי העיצוב, אני מציג מספר אפשרויות אסטרטגיות לוודא שמה שתרצה לומר על המותג הוא מה שהלוגו המעוצב ושורת המיצוב יעבירו בהמשך ושהמסר בהם ישרת את המטרה העסקית.

 

 

שיווק ערכי

הדרך לקחת מותג קדימה ולהפוך עשיה לבעלת משמעות לאנשים עוברת בחיבור הערכי של המותג. יצירת קשר רגשי על ידי תכנית תרומה ערכית, עשויה להיות דרך לפתח כלפיו רגש. כשהחברה מעבירה מסר ייחודי היא תשיג נאמנות גבוהה יותר מצד הצרכנים, שמרגישים שבחיבור לחברה הם לוקחים חלק בעשיית דבר מה טוב. ניתן להוסיף למיתוג העסקי חסות בתחום ייחודי, לחבר את המותג לידוענים או ספורטאים מובילים ובכך לקצר את הדרך לחשיפה.

 

 

עיצוב אתרים

האתר הוא עיצוב אריזה דיגיטלית למותג וכזאת שחייבת מעבר לשימושיות לעשות וואו לצרכנים. החיבור בין קופירייטרים, מפתחים ומעצבים מיומנים ליצירת חוויה בולטת וייחודית היא הדרך ליצירת מותגים יפים על מסכי מחשב, טאבלטים וניידים בשפה אחת עם שאר זירות המותג.

 

 

ברנדסטורמינג

בכדי לקצר ולייעל תהליכי תכנון ולהשיג את מירב האינסייטים שיובילו לפיתוח המותג ויאפשרו קבלת החלטות, אני ממליץ על תהליך הברנדסטורמינג המיוחד פרי פיתוח מקורי שלי. ההיכרות עם אנשים סופר קריאטיביים, הבקיאים בטרנדים ובחדשנות ואנשים בעלי ידע מעמיק באסטרטגיה שיווקית, הוא יריעה בלתי מוגבלת ומאפשרים איסוף רעיונות מהיר ופיתוח מותגים חסרי גבולות.

איך יוצרים מותגים בדיגיטל:

נייד 054-5878949

המעגל 15 ​א' רמת-גן​

מיקוד 5247202

​​​​​​​​​עוזי מיכאלי​ |   מיתוג ותקשורת שיווקית​

  • LinkedIn - Grey Circle
  • Facebook - Grey Circle
  • Twitter - Grey Circle
  • Google+ - Grey Circle
מיתוג קרית עתידים
מיתוג אופטיקנה
מיתוג גריי
מיתוג קנט
מיתוג לאו ברנט
מיתוג הוועד למלחמה באיידס
מיתוג ביטוח ישיר
מיתוג מזרחי טפחות
מיתוג דה פוסט
מיתוג ישראכרט
מיתוג לאומי קארד
מיתוג גיבור סברינה
מיתוג נסטי
מיתוג סטארקיסט
מיתוג יטבתה
מיתוג אחלה
מיתוג שלמור אבנון עמיחי
מיתוג השחר
מיתוג טורנדו
מיתוג מיצובישי
מיתוג אורנג׳
מיתוג מתן
מיתוג פובליסיס
מיתוג צים
מיתוג מכללת רמת גן
מיתוג בנק אגוד
מיתוג בית ברל
מיתוג בנק הפועלים
מיתוג עמידר
מיתוג דלק
מיתוג בזק
מיתוג אקים
מיתוג איל מקיאג׳
מיתוג אסם
מיתוג עתידים
מיתוג נסטלה
מיתוג ורדינון
מיתוג ג׳רוזלם פוסט
מיתוג קולגייט
מיתוג אל על
מיתוג קול ישראל
מיתוג שטראוס
מיתוג עמל
מיתוג דנונה
מיתוג אינטל
מיתוג רדיו תל אביב
מיתוג מגדל
מיתוג לאומי
מיתוג טבע
מיתוג סלקום
מיתוג אלפרו
מיתוג קינלי סודה
מיתוג יש עתיד
מיתוג חברת חשמל
מיתוג בל ביץ׳
מיתוג ספרייט
מיתוג הדס ארזים
מיתוג דיסקונט
מיתוג סבארו
מיתוג ברונו
גולדן טוליפ
מיתוג נביעות
מיתוג איל-מקיאג׳
מיתוג הליכוד
מיתוג פיקס
מיתוג ישראל אחת
מיתוג הירוקים
מיתוג דר קליין
מיתוג אורט
מיתוג סטימצקי
מיתוג קול ישראל
לוגו מודו
מיתוג יורופקאר
מיתוג סופהשבוע
מיתוג לנדוור
מיתוג האקר
מיתוג קוקה-קולה
מיתוג די די בי
מיתוג יעקבי
מיתוג אגד
מיתוג יד מרדכי
מיתוג שילב